Teknosan Tabela

Konya Vakum Harf Üreticisi

Konya Vakum Harf

Daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz üzere, vakum harfler, belirli kurumlar için en çok kullanılan tabela örneklerinden birisi olarak karşımıza çıkacaktır. Eczane tabelaları konusunda da bahsettiğimiz üzere, aslında bu ürünler en çok eczaneler için kullanılıyor olacaktır. Hem diğer tüm mağazalardan daha fazla öne çıksın diye hem de çok daha belirgin olması adına bu tarz tabelalar kullanılacaktır.

Vakum Harf Nedir?

Vakum harf nedir sorusuna, oldukça kısa ve aynı zamanda da belirleyici cevaplar vermek mümkün olacaktır. Tamamen kalıp yöntemi ile imal edilen harflere vakum harfler denilmektedir. Daha belirgin olan ve aynı zamanda da direkt olarak dışarıya dönük olan bu vakum harfler, oldukça da şık görülmektedir. Eğer sizlerde firmalarınızda bu ürünleri kullanmak istiyorsanız; hem dış mekan için hem de iç mekan için oldukça kullanışlı tabelalar olduğunu da görüyor olacaksınız. Vakum harfler, aynı zamanda tüm firmalar içinde uygun olan bir ürün niteliğinde olacaktır.

Vakum harfler, en çok eczanelerde kullanılmaktadır. 50 cm yüksekliğinde 38 cm yüksekliğinde ve aynı zamanda da 25 cm yüksekliğinde olarak ayarlanmaktadır. Eczanelerin bazı yükümlülükleri bulunmaktadır. Bu yükümlülükler neticesinde, standart bir; renk, boy ve kategoride tabela yaptırmaktadırlar. Dolayısıyla vakum harfler de bu yürürlülükte yer alan harf kategorisine girmektedir. Sizler de eğer özellikle de bir eczane sahibi iseniz ya da olacaksanız, vakumlu harfler tam sizin kaleminiz olacaktır.

Vakum Harflerde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikli olarak sizi tamamen diğer firmalardan hem kılar hem de oldukça fazla öne çıkaracaktır. Hem estetik durması açısından da bir yandan da göz alıcı olduğunu da göreceksiniz. Vakum harf özellikleri olarak incelediğimiz zaman, yapımında oldukça kaliteli ürünler kullanılacaktır. Bu sayede daha uzun ve daha kalıcı olması da sağlanacaktır.

Vakum tabelalarda, diğer tabelalarda olduğu gibi ışıklı bir biçimde karşımıza çıkabilecektir. Fakat ışık yapımı konusuna oldukça fazla dikkat edilmelidir. Ayarlar buna göre yapılmalı ve ayarlanmalıdır. Vakum harfli tabelalar, her an her yerde dikkat çekecek özelliklere sahip olacağı gibi, aynı zamanda da sizleri kaliteli kılacaktır.

Teknosan Reklam Tabela

Tüm reklam tanıtım ihtiyaçlarınız için siz de hemen bizimle iletişime geçin. Uygun fiyatlarla tabela, kutu harf, pleksi harf gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayalım!

Şimdi Ara: 0.332 342 19 23