Teknosan Tabela

Konya Lightbox Üreticisi & Fiyatları

Konya Lightbox

Firmalar, Konya lightbox sayesinde kendilerini ön plana çıkrtmak isterler. Bildiğiniz üzere reklam stratejisi oldukça önemli olacaktır. Oldukça ünlü ve marka sahibi olan firmalar, oldukça detaylı bir reklam strateji içerisinde yer almaz. Bilindik birçok markanın, sürekli olarak dönen reklamları TV’lerde ve dışarılarda görmezsiniz. Fakat bazı firmaların tamamen reklama ihtiyacı vardır. Bu kendilerini ortaya çıkartmak için değil; daha fazla kitleye ulaşmak için olacaktır. Lightbox’lar bu gibi durumlar için kullanılacaktır.

Metrodan çıktığınız zaman, sokaklarda birkaç adım dahi olsa yürüdüğünüz zaman, bazen AVM’lerin içerisinde bazen ise otobüs duraklarında ışıklı panelleri görmektesiniz. Lightbox nedir sorusuna ise bu şekilde cevap vermek mümkün olacaktır. Eğer sizlerde sektörsel olarak reklama ihtiyaç duyuyorsanız, muhakkak bu gibi reklamları kullanabilirsiniz. Hem herkese en kısa yoldan ulaşma imkanını sağlayacaksınız hem de kişilerin her gün geçtiği yerde görüyor olacaksınız.

Panel üzerinde bazı kumaşlar bulunur. Bu kumaşlara yansıtılan ışık sayesinde ise, reklamlar oldukça net bir biçimde ortaya çıkacaktır. Kimi zaman bir şampuan kimi zaman bir dizi kimi zamanda ise tamamen bir moda markasının ortaya çıktığını görüyor olabilirsiniz. Birçok farklı alanda kullanılıyor olması, aynı zamanda herkesin de gözleri önüne olacağını göstermektedir. Bu sayede aslında harcadığınız reklam ücretinin, oldukça fazla ve iyi bir şekilde size döndüğünü göreceksiniz. Çok farklı alanlara da reklam vererek, her kitleye de hitap edeceğini göreceksiniz.

Lightbox Nerelerde Kullanılır?

Diğer tabelalara oranla, reklam açısından en çok kullanılan ürünlerden birisi de lightboxlar olacaktır. Lightbox nerelerde kullanılır, sorusuna ise, oldukça uzun bir listeye yer verebiliriz. Bu reklam tabelaları içerisinde en çok kullanılan tabelalar olacaktır. Lightboxlar için kullanım alanları; showroom, ofisler, özel alanlar, etkinlikler, dinamik lightboxlar, fuar alanları, müze ekranları, sergi salonları ve vitrin olacaktır.

Sizler de yeni bir marka kurmuşsanız ve aynı zamanda; kendi markanız, ürününüz için ya da herhangi biri için reklam vermek istiyorsanız, lightboxları kullanabilirsiniz. Bu konu için bizlerden destek alabilir ve bizlere danışabilirsiniz. Sizlere en uygun olan ürünleri detayları olarak iletiyor olacağız.

Teknosan Reklam Tabela

Tüm reklam tanıtım ihtiyaçlarınız için siz de hemen bizimle iletişime geçin. Uygun fiyatlarla tabela, kutu harf, pleksi harf gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayalım!

Şimdi Ara: 0.332 342 19 23