Teknosan Tabela

Konya Kapalı Endirekt Kutu Harf

Konya Kapalı Endirekt Kutu Harf Üreticisi

Kutu harfler için bir diğer kategorilerden birisi ise Konya endirekt kutu harf olarak karşımıza çıkacaktır. Fileli krom kutu harflerin bir başka ürünü olan kapalı endirekt kutu harfler, aslında günlük hayatımızda da bizlerin en çok karşılaştığı ürünlerden birisi olarak karşımıza çıkacaktır. Özellikle de böyle bir ürün satın almak istiyorsanız, yapmanız gereken bizler ile iletişime geçmek olacaktır. Tamamen sağlam bir yapıya sahip olması sayesinde, yine en çok tercih edilen bir ürün olduğunun nedenini görebilirsiniz.

Fileli olan ve aynı zamanda da kutu harf olarak karşımıza çıkan kapalı endirekt kutu harf plakalar, aynı zamanda krom sac üzerine oluşturulmaktadır. Aynı zamanda alüminyum ve dkp saç üzerinde bazı işlemler neticesinde meydana gelerek, en çok tercih edilen ürün haline gelmiştir. Lazer kesim makinesi sayesinde, bazı ince işlemler yapılır. Özellikle puntalama işlemi için bu lazer kesim kısmı oldukça önemli olacaktır. Bu şekilde imal ediliyor olan harf türleri, aynı zamanda oldukça da sağlam olacaktır.

Bu tabelalar için en büyük özelliklerden birisi ise ışık geçirmeye elverişli olması olacaktır. Pleksi malzemeden ön kaplaması yapıldığı için, bu görüntü çok daha şık bir görüntü elde etmesini de sağlayacaktır. Bu ürünlerin arka planlarına ise bir başka ad verilir. Dekota adı verilen arka plan, tamamen led uygulanır ve siz müşterilerimiz içinde uygun olacaktır.

Kapalı Endirekt Kutu Harf Fiyatları

Bilindiği üzere bir tabela yaptıracağınız zaman ya da direkt olan tek bir har yaptıracağınız zaman, ne isteğiniz ve harflerin renkleri, kullanılacak malzeme oldukça önemli olacaktır. Kapalı endirekt kutu harf fiyatları, sizlerin bu ürünü hangi boyutta seçeceği ile alakalı olacaktır. Hangi malzemeden bu ürünü istiyorsunuz, nerede kullanılacak ve boyutları ne olacak gibi konular oldukça önemli olacaktır.

Bizlere; ne istediğinizi, nerede kullanacağınızı, hangi boyutlarda ve hangi renklerde istediğinizi belirtebilirsiniz. Bu sayede sizlere hem fiyatlar ile alakalı hem de diğer detaylar ile alakalı gerekli bilgiyi verebiliyor olacağız. Uzun ömürlü bir kullanım olduğunu da kesinlikle unutmamalısınız.

Teknosan Reklam Tabela

Tüm reklam tanıtım ihtiyaçlarınız için siz de hemen bizimle iletişime geçin. Uygun fiyatlarla tabela, kutu harf, pleksi harf gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayalım!

Şimdi Ara: 0.332 342 19 23