Teknosan Tabela

Konya Fileli Krom Harf

Konya Fileli Krom Harf Üreticisi

Konya fileli krom harf tabelalar, oldukça fazla tercih edilen ve aynı zamanda da herkes tarafından kullanılan ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilindiği üzere markalar kendilerini ön plana çıkartmak için, bazı tabelalar ve dış etkenler kullanırlar. Bunlardan en önemli olanları ise tabelalar olacaktır. Tabelalar, farklı kullanım alanlarına sahip olan ürünler olacaktır. Her sektöre göre belirlenmiş olan bazı kurallar ve aynı zamanda da yönetmelikler bulunur. Tabelalar ise bunlara göre yapılıyor olacaktır.

Her kutu harfin kendine özgü olarak yapılan bazı malzemeleri bulunur. Paslanmaz krom malzeme kullanılarak yapılan krom harflere ise, yine aynı şekilde özel bir üretim dahilinde ortaya çıkacaktır. 1,5 ila 3 cm filesi nedeni ile isimlendirilen tabelanın önüne yer alacaktır. Kutu harflerde de oluştuğu üzere, yine bu ürün lazer kesim sayesinde de, istenilen boyutta olacak şekilde kesilecektir. Bu aşamadan sonra ise; krom bant önce olacak biçimde tabela olacak alana lehimelenerek punto kaynak atılacaktır.

Fileli kutu harfler ise, sonradan ledler ile ve aynı zamanda da ışıklandırmalar ile dekore edilebilir. Bunun yapılmasının sebebi ise, hem tabelayı hem de markayı öne çıkartmak olacaktır. Günümüze baktığımız zaman, en çok tercih edilen ve aynı zamanda da en kaliteli ürünlerden birisi olacaktır. Kaldı ki diğer tabelalara göre de, oldukça şık bir görüntünün elde edileceğini de bilmeniz gerekecektir. Fileli krom harf, bu bağlamda en çok tercih edilen ürünlerdendir.

Fileli Krom Kutu Harf Çeşitleri Nelerdir?

Her tabela ürününde olduğu gibi, fileli krom kutu harfler içinde birçok farklı çeşit olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Tabi ki yine kullanılan malzemeye göre de değişiklik gösterecektir. Bu bağlamda; fileli gold krom, fileli siyah krom, fileli gümüş krom ve fileli bronz krom olarak ayrılacaktır.

Teknik özellik olarak bakıldığı zamanda ise; 304 paslanmaz malzeme kullanılacaktır. Bunun haricinde de; gerek parlak gerek ise de mat şekilde olabilir. Dış mekanlarda kullanılır mı, bu konuda en çok sorular sorulardan birisi olacaktır. Elbette dış mekanlar için oldukça kullanışlı olacak ve aynı zamanda da su geçirmeyecektir.

Teknosan Reklam Tabela

Tüm reklam tanıtım ihtiyaçlarınız için siz de hemen bizimle iletişime geçin. Uygun fiyatlarla tabela, kutu harf, pleksi harf gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayalım!

Şimdi Ara: 0.332 342 19 23