Teknosan Tabela

Konya Fener Tabela Üreticisi

Konya Fener Tabela

Her ne kadar sadece Konya fener tabela olarak geçse bile, aslında bu gibi tabelalar, oldukça önemli olacaktır. Sadece bir marka olduğunuzu göstermek amacıyla de değil; aynı zamanda diğerlerden öne çıkmak adına da farklı ve aynı zamanda kaliteli tabela kullanmak oldukça önemli olacaktır. Dolayısıyla fener tabela, tam da bu gibi bir durum için oldukça uygun olacaktır. Oldukça şık duran ve özellikle de İstanbul’da en çok görebileceğiniz modellerden birisi olarak karşınıza çıkacaktır. Şık durması nedeni ile de en çok tercih edilen ürünlerden birisi olacaktır.

Sizler de bir firma sahibi iseniz ve aynı zamanda da kendi markanızı öne çıkartmak istiyorsanız, birkaç basit ürün sayesinde markanızı öne çıkartmanın mümkün olduğunu da göreceksiniz. Fener tabela nedir, sorusuna bu bağlamda cevap vermek mümkün olacaktır. Firmaya ait olan mevcut bina veya yapının cephe kısmına dik bir biçimde yerleştirilen tabelalara fener tabela denmektedir.

En çok tercih edilen tabelalardan birisi olan fener tabela, aynı zamanda da oldukça şık bir görüntü elde edilmektedir. Bu tabelanın üzerinde hem firmaya ait bir logo ya da logotype bulunmaktadır. Bu sayede de şık bir görüntüyü, kendi firmanıza entegre edebiliyor olacaksınız. İmalat aşamasında her ne kadar birçok farklı ürün kullanılıyor olsa bile; en çok kullanılan malzemelerden birisi de ahşap malzemeler olacaktır. Haricinde de; demir, pleksi ya da kompozit kullanılabilir. Çift taraflı olmakla beraber aynı zamanda ledli veya ledsiz de olabilir.

Fener Tabela Nerede Kullanılır?

Fener tabelalar nerede kullanılır sorusu, bu tabelayı merak edenler için sorulacak bir sorudur. Eğer sizler de kendi markanız için ve aynı zamanda da kendinize uygun tabela bulmak için bizlerden yardım alacaksanız, nerede kullanılacağını da bilmelisiniz.

Fener tabelalar en çok olacak şekilde; barlar, marketler, AVML’ler, bankalar, hem büyük hem de yeterli metrekareye sahip olan yerler, havaalanları gibi yerlerde bu tabelaları çok daha sık görürsünüz. Aslında kullanımındaki en büyük nedenlerden birisi, yer kaplamaması, uzun ömürlü olması ve aynı zamanda da kaliteli olması olacaktır.

Teknosan Reklam Tabela

Tüm reklam tanıtım ihtiyaçlarınız için siz de hemen bizimle iletişime geçin. Uygun fiyatlarla tabela, kutu harf, pleksi harf gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayalım!

Şimdi Ara: 0.332 342 19 23