Teknosan Tabela

Konya Eczane Tabela Üreticisi

Konya Eczane Tabelaları

Her tabelanın olduğu gibi, Konya eczane tabelaları içinde belirli kriterler bulunmaktadır. Eczane tabelaları da aynı zamanda bu kriterlere uygun olarak üretilmekte ve aynı zamanda da konumlandırılmaktadır. Bizler, siz eczane açacaklar için en doğru olan tabelaları karşınıza çıkarıyor olacağız. Sizlere, eczane tabelaları için gerekli olan boyutlardan söz ediyor olacağız. Yönetmeliğe uygun olan bu tabelalar, eczane sahipleri için ise büyük önem taşımaktadır.

Bazı tabelalar, tamamen standart bir biçimde ortaya çıkacaktır. Bunun en büyük nedenlerinden birisi ise, tabelaların aynı standartta olmasını sağlamak olacaktır. Hem bu sayede çok daha farkında olunacak hem de aynı zamanda diğer tabelalardan ayrı bir model olduğu bu sayede oluşacaktır.

Eczane tabelalarının kullanılması ve aynı zamanda da boyutları için ayrı bir yürürlük ortaya çıkartılmıştır. Çıkan bu yürürlük neticesinde ise 2014 senesinde, tüm eczaneler tabelalarının aynı renk olmasına karar verilmiştir. Standart bir biçimde olacak şekilde; kırmızı ve beyaz renkte olan eczane tabelaları aynı zamanda tüm ülkede; aynı boyutta, aynı renkte ve aynı zamanda aynı malzemeden oluşmaktadır. Vatandaşlar tarafından daha fark edilir olur ve diğer mağazalardan da farklı olacağı gözükecektir.

Eczane Tabelası Yönetmeliği

Eczane tabelası yönetmeliği, 2014 senesinde yürürlüğe girmiş bir yönetmelik olarak karşımıza çıkacaktır. Hem Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olması hem de Resmi Gazete’de yayımlanmış olması, bu yönetmeliğe uyulması gerektiği anlamını ortaya çıkaracaktır. Bu tabelalar, her ne kadar basit gibi duruyor olsa bile; ülke geneline büyük fayda sağladığını da söylemekte fayda olacaktır. Hem hastaların hem de ihtiyaç sahiplerinin eczaneleri oldukça kolay bulabilmesi için, bu şekilde bir tabela biçimi ve rengi oluştu. Dolayısıyla haksız rekabeti önlemek amacıyla, tüm eczaneler aynı standartta oluştu.

Bir diğer konu ise led aydınlatmalar olacaktır. Led aydınlatma konusu tamamen kişinin tercihine bırakılmıştır. Eğer çevresini led ile çevirmek istiyorsanız; sadece “Eczane” yazısını led ile çevreleyebileceksiniz. Aynı zamanda eczane harfleri ise; vakumlu olan kırmızı ve pleksi harflerden yaptırmak zorundasınız. Bu syaede haksız bir rekabet ortaya çıkmayacaktır.

Teknosan Reklam Tabela

Tüm reklam tanıtım ihtiyaçlarınız için siz de hemen bizimle iletişime geçin. Uygun fiyatlarla tabela, kutu harf, pleksi harf gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayalım!

Şimdi Ara: 0.332 342 19 23